BASINDA – KAYNAK ELEKTRİK DERGİSİ

12.03.2019

Kaynak Elektrik Dergisi Ekim 2016 Sayısı

Kaynak Elektrik Dergisi PDF dosyası için lütfen tıklayın.

Bugün, 2000 yılında faaliyete başladığımız Dudullu fabrikamızda 50’ye yakın personel, 4 adet dilme hattı ve 2 adet boy kesme hattı ile en hızlı ve kaliteli şekilde servis vermek için çalışmaktayız. SOMAL olarak, kendimizi daha da geliştirmek adına 2018 yılı başında Gebze Fabrikamızı faaliyete soktuk. %100 oranında tamamlanan yeni hizmet noktamızda, 7000 m² üretim, 2000 m² ofis alanı ile çalışma ortamımızı rahatlatarak, verimliliğimizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmayı hedefledik.

BASINDA – KAYNAK ELEKTRİK DERGİSİ

Firmamız, piyasaların talebini göz önüne alarak, sanayinin ihtiyaç duyduğu ebat, kalite ve servis doğrultusunda yerli ürünlerin yanı sıra ithal ürünleri de yanına katarak sektöründe istikrarı ve çeşitliliği yakalamış, sürekliliği prensip edinerek bugünkü konjonktürde en iyi şekilde yerini almayı başarmıştır.
İş disiplini ve müşteri ilişkilerinde sağlam bir yapı oluşturarak sektörde öne çıkan şirketimiz, müşteri memnuniyeti kavramının sadece mamul değil hammadde sektöründe de vazgeçilmez bir şart olduğu düşüncesiyle tüm müşterilerine birer iş ortağı gibi yaklaşmaktadır. Firmamız, alışılagelmiş bir tedarikçiden farklı olarak, iş ortakları ve müşterileri için her zaman en iyi ve en hızlı servis anlayışını kendine ilke edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana müşterileriyle birlikte büyüyen Somal Sac gelecek yıllarda da ilkelerine sadık kalarak hammadde üretim ve dağıtımını çok daha ileri bir safhaya taşımayı planlamaktadır.

Elektrikli Sac (Silisli Sac) pazarında Türkiye lideri olmanın yanı sıra, ana satış kalemlerimiz arasında 0.40 ile 2.00 mm arası DKP ve Galvaniz Sac ile HRP Sac bulunmaktadır. Günümüzün hızla değişen şartlarında en iyi servis merkezi anlayışını kendine ilke edinen SOMAL sürekli kendini yenileyerek 2000’li yıllara yükselen bir grafik ile girmeyi başarmıştır.

Otomotiv ve beyaz eşya yan sanayi, mobilya metal aksesuarları, PVC kapı pencere destek profilleri, dekorasyon profilleri, metal boru ve profil, ambalaj çemberi, perfore sac, metal bağlantı elemanları gibi sektörlerde çalışan sanayicilerin ihtiyaç duyduğu hassas dilinmiş rulo ve levha sacların üretimi SOMAL’ın sunduğu hizmetler arasındadır.