KURUMSAL

Somal Sac Firması 1956 yılında kurucusu Nurullah Somal tarafından ilk faaliyetlerine başlamıştır. Uzun ve deneyim dolu çalışma performansının ardından 1992 yılında şirketleşerek müşterilerine daha geniş ürün yelpazesi, servis ve kalite anlayışı sunmayı başarmış, global pazarın gerekliliklerine cevap verir duruma gelmiştir.

Piyasaların talebi göz önüne alınarak, sanayinin ihtiyaç duyduğu ebat, kalite ve servis doğrultusunda sektöründe istikrarı ve çeşitliliği yakalamış, sürekliliği prensip edinerek bugünkü konjonktürde en iyi şekilde yerini almayı başarmıştır.

2000 yılında Çelik Servis Merkezi olarak faaliyete başladığımız Dudullu fabrikamızla 2017 yılında vedalaşarak yapımı tamamlanan ve faaliyete soktuğumuz Gebze’deki yeni hizmet noktamızda, 50’ye yakın personel, 4 adet dilme ve 2 adet boy kesme hattı ile en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermek adına çalışmaya devam ediyoruz. 7.000 m2 üretim ve 2.000 m2 ofis alanına sahip yeni merkezimizde çalışma ortamımız rahatlayarak, verimlilik ve hizmet kalitemiz artış göstermiştir.

İş disiplini ve müşteri ilişkilerinde sağlam bir yapı oluşturarak sektörde öne çıkan şirketimiz, müşteri memnuniyeti kavramının sadece mamul değil ham madde sektöründe de vazgeçilmez bir şart olduğu düşüncesiyle tüm müşterilerine birer iş ortağı gibi yaklaşmaktadır. Firmamız, alışılagelmiş bir tedarikçiden farklı olarak, iş ortakları ve müşterileri için her zaman en iyi ve en hızlı servis anlayışını kendine görev edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana müşterileriyle birlikte büyüyen Somal Sac Firması gelecek yıllarda da ilkelerine sadık kalarak ham madde üretim ve dağıtımını çok daha ileri bir safhaya taşımayı planlamaktadır.