SOMAL | 1956 YILINDAN BUGÜNE

12.03.2019

SOMAL 1956 yılında kurucusu Nurullah Somal tarafından ilk faaliyetlerine başlamıştır. Uzun ve deneyim dolu çalışma performansının ardından 1992 yılında şirketleşerek müşterilerine daha geniş ürün yelpazesi, servis ve kalite anlayışı sunmayı başarmış, global pazarın gerekliliklerine cevap verir duruma gelmiştir.

2000 yılında Çelik Servis Merkezi olarak faaliyete başladığı Dudullu fabrikasıyla 2017 yılında vedalaşarak, yapımı tamamlanan ve faaliyete giren Gebze’deki yeni hizmet noktasında, 50’ye yakın personel, 4 adet dilme ve 2 adet boy kesme hattı ile en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermek adına çalışmaya devam etmektedir. 7.000 m2 üretim ve 2.000 m2 ofis alanına sahip yeni merkezinde çalışma ortamı rahatlayarak, verimlilik ve hizmet kalitesi artış göstermiştir.

SOMAL | 1956 YILINDAN BUGÜNE

Piyasaların talebi göz önüne alınarak, sanayinin ihtiyaç duyduğu ebat, kalite ve servis doğrultusunda sektöründe istikrarı ve çeşitliliği yakalamış, sürekliliği prensip edinerek bugünkü konjonktürde en iyi şekilde yerini almayı başarmıştır. Günümüzün hızla değişen şartlarında en iyi servis merkezi anlayışını kendine ilke edinen Somal Sac, sürekli kendini yenileyerek 2000’li yıllara yükselen bir grafik ile girmeyi başarmıştır.

İş disiplini ve müşteri ilişkilerinde sağlam bir yapı oluşturarak sektörde öne çıkan SOMAL, müşteri memnuniyeti kavramının sadece mamul değil ham madde sektöründe de vazgeçilmez bir şart olduğu düşüncesiyle tüm müşterilerine birer iş ortağı gibi yaklaşmaktadır. SOMAL alışılagelmiş bir tedarikçiden farklı olarak, iş ortakları ve müşterileri için her zaman en iyi ve en hızlı servis anlayışını kendine görev edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana müşterileriyle birlikte büyüyen SOMAL gelecek yıllarda da ilkelerine sadık kalarak ham madde üretim ve dağıtımını çok daha ileri bir safhaya taşımayı planlamaktadır.